OFICJALNIE: Zajc w Genoi

OFICJALNIE: Zajc w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa pozyskała Mihę Zajca.

Po przeciętnym sezonie na boiskach ligi tureckiej 26-latek postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Genoa.

Zajc przenosi się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto znalazł się w niej obowiązek wykupu piłkarza po wspomnianym okresie.

Dla Słoweńca jest to powrót na Półwysep Apeniński. Wcześniej miał okazję występować w Empoli, gdzie przeżył swój najlepszy okres w profesjonalnej karierze.

Wspólnie z tą drużyną grał w Serie A oraz na jej zapleczu.

Jeśli chodzi natomiast o miniony sezon, to pomimo trapiących go problemów zdrowotnych, zanotował 17 występów. W tym czasie strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Ofensywny pomocnik to 15-krotny reprezentant Słowenii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy