OFICJALNIE: Zajc w Genoi

OFICJALNIE: Zajc w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa pozyskała Mihę Zajca.

Po przeciętnym sezonie na boiskach ligi tureckiej 26-latek postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Genoa.

Zajc przenosi się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto znalazł się w niej obowiązek wykupu piłkarza po wspomnianym okresie.

Dla Słoweńca jest to powrót na Półwysep Apeniński. Wcześniej miał okazję występować w Empoli, gdzie przeżył swój najlepszy okres w profesjonalnej karierze.

Wspólnie z tą drużyną grał w Serie A oraz na jej zapleczu.

Jeśli chodzi natomiast o miniony sezon, to pomimo trapiących go problemów zdrowotnych, zanotował 17 występów. W tym czasie strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Ofensywny pomocnik to 15-krotny reprezentant Słowenii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy