OFICJALNIE: Zappacosta w Romie

OFICJALNIE: Zappacosta w Romie fot. Chelsea
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS Roma

Davide Zappacosta zasilił szeregi Romy.

27-letni włoski prawy obrońca przeniósł się do rodzimego klubu z Chelsea na zasadzie wypożyczenia do 31 stycznia 2020 roku. W umowie między klubami zawarto opcję przedłużenia pobytu Zappacosty w Rzymie do 30 czerwca.

Przed udaniem się na wypożyczenie defensor podpisał nowy kontrakt z Chelsea. Będzie on ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zappacosta trafił do Chelsea dwa lata temu. Torino zarobiło wtedy na jego sprzedaży 25 milionów euro. W koszulce „The Blues” Włoch rozegrał w sumie 52 spotkania. W poprzednim sezonie w zasadzie w ogóle nie pojawiał się na boiskach Premier League, w której zanotował cztery występy. Maurizio Sarri częściej stawiał na niego w Lidze Europy, gdzie Zappacosta rozegrał 10 meczów. Londyńczycy triumfowali w tych rozgrywkach.


W Rzymie obrońca, który ma na koncie 85 występów w Serie A, będzie grał w koszulce z numerem 2 na plecach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy