OFICJALNIE: Zastrzyk doświadczenia dla Motoru. Na koncie 270 meczów w Ekstraklasie, teraz czas na Lublin

OFICJALNIE: Zastrzyk doświadczenia dla Motoru. Na koncie 270 meczów w Ekstraklasie, teraz czas na Lublin
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Motor Lublin

Motor Lublin zakontraktował Rafała Grodzickiego.

Klub z z Lublina poinformował o podpisaniu umowy z 35-letnim środkowym obrońcą, który będzie grającym asystentem trenera Mirosława Hajdy.

Grodzicki do niedawna był związany ze Stalą Mielec, w której spędził dwa ostatnie sezony. W tym czasie doświadczony defensor rozegrał w barwach drużyny z województwa podkarpackiego 43 spotkania. W minionym sezonie Stal zajęła trzecie miejsce w tabeli I ligi, tracąc pięć punktów do drugiego ŁKS-u Łódź, który wywalczył awans do Ekstraklasy.

Wcześniej Grodzicki przez długi czas występował na najwyższym rodzimym szczeblu, grając w GKS-ie Bełchatów, Ruchu Chorzów oraz Śląsku Wrocław. Jego ekstraklasowy dorobek to 270 meczów, dziewięć bramek i 11 asyst.

Motor zakończył sezon 2018/2019 na trzecim miejscu w tabeli swojej grupy III ligi (czwarty szczeble rozgrywkowy).

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy