OFICJALNIE: Zieliński zwolniony z Arki Gdynia

OFICJALNIE: Zieliński zwolniony z Arki Gdynia fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Arka Gdynia

Jacek Zieliński już nie jest szkoleniowcem Arki Gdynia. We wtorek pozbawiono go funkcji.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że nowym trenerem Arki zostanie Wojciech Stawowy, ale na razie nic nie jest pewne. Póki co obowiązki szkoleniowca spełni Daniel Myśliwiec, dotychczasowy asystent Zielińskiego.

Zieliński przejął Arkę pod koniec poprzedniego sezonu, a dokładnie przed ostatnią kolejką przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową. Osiągnął cel, jakim było utrzymanie w Ekstraklasie, jednak w tym sezonie drużyna nie prezentowała dobrego stylu i nie zdobywała punktów - po 11 kolejkach Arka zajmuje 14. lokatę w tabeli ligowej, a do tego odpadła z Pucharu Polski, przegrywając z pierwszoligową Odrą Opole.

O zwolnieniu przesądziła ligowa klęska z Wisłą Płock. Zespół prowadzony przez Radosława Sobolewskiego w ostatniej kolejce wygrał aż 4-1.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy