Oficjalnie: Zimno, zimniej... Nowy klub Fauberta!

Oficjalnie: Zimno, zimniej... Nowy klub Fauberta! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Inter Turku

Julien Faubert od początku lipca pozostawał bez klubu. Ale dość lenistwa! Doświadczony piłkarz związał się roczną umową z Interem Turku.

Do przeprowadzki do Finlandii 33-latka przekonał Shefki Kuqi, zbierający w Turku szlify trenerskie. Panowie znają się jeszcze z rywalizacji przeciwko sobie na angielskich boiskach na poziomie Premier League.

Faubert karierę rozpoczynał w Cannes, w którym wypatrzyło go Bordeaux. Potem przyszedł czas na przeprowadzkę do Anglii do West Ham United. Naprawdę głośno zrobiło się o nim przy okazji półrocznego wypożyczenia do Realu Madryt zimą 2009 roku. Tam jednak jego największym „osiągnięciem” było zaśnięcie na ławce podczas jednego ze spotkań. W samej lidze hiszpańskiej na boisku zagościł jedynie na 54 minuty. Potem grał też dla Elazigsporu, Bordeaux i Kilmarnock.

Na poziomie reprezentacyjnym prawy obrońca, prawoskrzydłowy lub środkowy pomocnik występował w barwach Martyniki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy