OFICJALNIE: Znakomite wieści w sprawie Makuszewskiego

OFICJALNIE: Znakomite wieści w sprawie Makuszewskiego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań przedstawił najnowsze informacje w sprawie stanu zdrowia Macieja Makuszewskiego.

Pięciokrotny reprezentant Polski w trakcie grudniowego spotkania ligowego z Cracovią zerwał więzadła krzyżowe i poboczne. 28-latek w zasadzie od razu udał się do Włoch, gdzie został zoperowany przez słynnego profesora Paolo Marianiego. Teraz Makuszewski wrócił do kliniki Villa Stuart i usłyszał znakomite informacje.

- Profesor był zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy przez ostatni miesiąc. Od momentu operacji bardzo ciężko pracujemy z Agnieszką Prusińską i Józefem Napierałą nad moim powrotem do zdrowia. Nie czuję od dłuższego czasu żadnego bólu i dyskomfortu, który miałem jeszcze podczas pierwszej konsultacji.

- Mam zielone światło na wykonywanie uderzeń, spokojną grę piłką i zmianę kierunków przy jej prowadzeniu. Mogę też próbować gry jeden na jeden - przyznał Makuszewski, dodając:

- Mam nadzieję, że za miesiąc czeka mnie już ostatnia konsultacja, po której będę mógł wrócić do pracy z drużyną.

Jeśli faktycznie tak się stanie, Makuszewski prawdopodobnie będzie miał szansę pojechać na Mistrzostwa Świata. Przypomnijmy, że zaraz po odniesieniu przez niego kontuzji wydawało się, że skrzydłowy mundial zobaczy w telewizji.

Przed zerwaniem więzadeł 28-latek strzelił w tym sezonie pięć goli i zaliczył cztery asysty w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy