OFICJALNIE: Znakomite wieści w sprawie Makuszewskiego

OFICJALNIE: Znakomite wieści w sprawie Makuszewskiego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań przedstawił najnowsze informacje w sprawie stanu zdrowia Macieja Makuszewskiego.

Pięciokrotny reprezentant Polski w trakcie grudniowego spotkania ligowego z Cracovią zerwał więzadła krzyżowe i poboczne. 28-latek w zasadzie od razu udał się do Włoch, gdzie został zoperowany przez słynnego profesora Paolo Marianiego. Teraz Makuszewski wrócił do kliniki Villa Stuart i usłyszał znakomite informacje.

- Profesor był zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy przez ostatni miesiąc. Od momentu operacji bardzo ciężko pracujemy z Agnieszką Prusińską i Józefem Napierałą nad moim powrotem do zdrowia. Nie czuję od dłuższego czasu żadnego bólu i dyskomfortu, który miałem jeszcze podczas pierwszej konsultacji.

- Mam zielone światło na wykonywanie uderzeń, spokojną grę piłką i zmianę kierunków przy jej prowadzeniu. Mogę też próbować gry jeden na jeden - przyznał Makuszewski, dodając:

- Mam nadzieję, że za miesiąc czeka mnie już ostatnia konsultacja, po której będę mógł wrócić do pracy z drużyną.

Jeśli faktycznie tak się stanie, Makuszewski prawdopodobnie będzie miał szansę pojechać na Mistrzostwa Świata. Przypomnijmy, że zaraz po odniesieniu przez niego kontuzji wydawało się, że skrzydłowy mundial zobaczy w telewizji.

Przed zerwaniem więzadeł 28-latek strzelił w tym sezonie pięć goli i zaliczył cztery asysty w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy