OFICJALNIE: Znakomite wieści w sprawie Makuszewskiego

OFICJALNIE: Znakomite wieści w sprawie Makuszewskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań przedstawił najnowsze informacje w sprawie stanu zdrowia Macieja Makuszewskiego.

Pięciokrotny reprezentant Polski w trakcie grudniowego spotkania ligowego z Cracovią zerwał więzadła krzyżowe i poboczne. 28-latek w zasadzie od razu udał się do Włoch, gdzie został zoperowany przez słynnego profesora Paolo Marianiego. Teraz Makuszewski wrócił do kliniki Villa Stuart i usłyszał znakomite informacje.

- Profesor był zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy przez ostatni miesiąc. Od momentu operacji bardzo ciężko pracujemy z Agnieszką Prusińską i Józefem Napierałą nad moim powrotem do zdrowia. Nie czuję od dłuższego czasu żadnego bólu i dyskomfortu, który miałem jeszcze podczas pierwszej konsultacji.

- Mam zielone światło na wykonywanie uderzeń, spokojną grę piłką i zmianę kierunków przy jej prowadzeniu. Mogę też próbować gry jeden na jeden - przyznał Makuszewski, dodając:

- Mam nadzieję, że za miesiąc czeka mnie już ostatnia konsultacja, po której będę mógł wrócić do pracy z drużyną.

Jeśli faktycznie tak się stanie, Makuszewski prawdopodobnie będzie miał szansę pojechać na Mistrzostwa Świata. Przypomnijmy, że zaraz po odniesieniu przez niego kontuzji wydawało się, że skrzydłowy mundial zobaczy w telewizji.

Przed zerwaniem więzadeł 28-latek strzelił w tym sezonie pięć goli i zaliczył cztery asysty w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił FC Barcelona: Złe wieści w sprawie Andreasa Christensena FC Barcelona: Złe wieści w sprawie Andreasa Christensena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy