OFICJALNIE: Znamy sztab Mourinho w Tottenhamie

OFICJALNIE: Znamy sztab Mourinho w Tottenhamie fot. Tottenham
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tottenham

Poznaliśmy sztab szkoleniowy José Mourinho w Tottenhamie.

We wtorkowy wieczór działacze stołecznego klubu poinformowali o zwolnieniu Mauricio Pochettino. Miejsce Argentyńczyka w Tottenhamie zajął José Mourinho, dla którego jest to powrót na ławkę trenerską po blisko rocznej przerwie.

Ponadto poznaliśmy także nazwiska osób, które będą pełnić funkcję asystentów 56-letniego szkoleniowca.

Nominację na głównego asystenta otrzymał Joao Sacramento, które ostatnio pracował w podobnej roli w Lille. Za szkolenie bramkarzy odpowiadał będzie Nuno Santos. Funkcję trenera od przygotowania fizycznego obejmie natomiast Carlos Lalín.

W rolę analityków wcieli się z kolei duet Ricardo Formosinho i Giovanni Cerra.

Pierwszy mecz José Mourinho w nowej roli zostanie rozegrany w sobotę. Tottenham zmierzy się wówczas z West Hamem

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy