OFICJALNIE: Znamy sztab Mourinho w Tottenhamie

OFICJALNIE: Znamy sztab Mourinho w Tottenhamie fot. Tottenham
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tottenham

Poznaliśmy sztab szkoleniowy José Mourinho w Tottenhamie.

We wtorkowy wieczór działacze stołecznego klubu poinformowali o zwolnieniu Mauricio Pochettino. Miejsce Argentyńczyka w Tottenhamie zajął José Mourinho, dla którego jest to powrót na ławkę trenerską po blisko rocznej przerwie.

Ponadto poznaliśmy także nazwiska osób, które będą pełnić funkcję asystentów 56-letniego szkoleniowca.

Nominację na głównego asystenta otrzymał Joao Sacramento, które ostatnio pracował w podobnej roli w Lille. Za szkolenie bramkarzy odpowiadał będzie Nuno Santos. Funkcję trenera od przygotowania fizycznego obejmie natomiast Carlos Lalín.

W rolę analityków wcieli się z kolei duet Ricardo Formosinho i Giovanni Cerra.

Pierwszy mecz José Mourinho w nowej roli zostanie rozegrany w sobotę. Tottenham zmierzy się wówczas z West Hamem

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy