Oficjalnie: Zouma nie zagra na Euro!

Oficjalnie: Zouma nie zagra na Euro!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Kurt Zouma (Twitter)

Kurt Zouma nie weźmie udziału w Euro 2016.

Reprezentant Francji doznał kontuzji w ostatnim meczu przeciwko Manchesterowi United i już pierwsze diagnozy wskazywały, że będzie czekała go długa przerwa. Dziś przeprowadzono kompleksowe badania, które potwierdziły zerwanie więzadeł krzyżowych. 

21-latka jeszcze w tym tygodniu czeka operacja, a po niej długa i żmudna rehabilitacja. Defensor będzie pauzował około pół roku, w związku z czym obecny sezon jest już dla niego zakończony. Nie zdąży z powrotem do zdrowia również na rozgrywane w swojej ojczyźnie Mistrzostwa Europy.

Dla piłkarza Chelsea to duża strata, bowiem coraz częstsze występy w "The Blues" pozwalały mu myśleć o pierwszym składzie "Trójkolorowych".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy