Ogromny skandal w Albanii. Ustawiać też trzeba umieć! [WIDEO]

Ogromny skandal w Albanii. Ustawiać też trzeba umieć! [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Liga albańska z pewnością nie należy do najbardziej uczciwych w Europie. Piłkarze jednak przesadzili w miniony weekend. Stracić bramkę wcale nie jest tak łatwo, jakby się wydawało!

Mecz Flamurtari Vlorë - Teuta Durrës zakończyłby się remisem 1:1, gdyby nie czas doliczony. Sędzia zadbał odpowiednio, dając na rozwój wydarzeń długie pięć minut. Mało brakowało, a i to byłoby zbyt krótko.

Desperackie próby stracenia bramki przez Teutę kończyły się interwencjami bramkarza Alfreda Osmaniego. Żeby było ciekawiej, wszedł on w przerwie już przy wyniku 1:1 (gospodarze wcześniej strzelili bramkę samobójczą). 

- To haniebna komedia w kraju, w którym w piłce nożnej nie ma praktycznie żadnych zasad. Mamy do czynienia z ligą, której wiarygodność jest poważnie kwestionowana. Myślimy nad wycofaniem się z rozgrywek. System to problem. Trzeba byłoby zmienić wszystko od podstaw. Teraz nie widać zaangażowania federacji. Zakłady na mecze powinny zostać zabronione. Nie ma innego sposobu na wzmocnienie albańskiej piłki nożnej - powiedział zbulwersowany menadżer gospodarzy Sinan Idris.


Nie jest to nowość. Liga albańska uchodzi za jedną z najbardziej skorumpowanych na świecie. Trudno jednak o bardziej bezczelny dowód niż powyższe wideo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy