Ojciec Emiliano Sali nie żyje

Ojciec Emiliano Sali nie żyje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

Nie żyje Horacio Sala - ojciec Emiliano, który w styczniu tego roku zginął w katastrofie lotniczej.

58-latek zmarł w nocy na zawał serca. Sala odszedł w swoim domu w argentyńskim Progreso. Wezwani na miejsce lekarze nie byli w stanie mu pomóc.

Śmierć syna była dla Horacio Sali wielkim ciosem. Jak przyznał lokalny polityk, Julio Muller, który utrzymywał z nim bliski kontakt, ostatnio 58-latek czuł się nieco lepiej. Tak naprawdę nie pogodził się jednak z utratą potomka.

Argentyński piłkarz zginął 21 stycznia. Samolot, którym podróżował z Nantes do Cardiff, gdzie został wytransferowany, zniknął nad kanałem La Manche. Przez długi czas nie było wiadomo, co stało się z maszyną. Odpowiedź dały dopiero poszukiwania dna kanału, gdzie znaleziono wrak samolotu.

Brytyjska Komisja Badania Wypadków Lotniczych (AAIB) cały czas prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy. Jego wyniki możemy poznać dopiero za kilka miesięcy. Na razie wyszło na jaw m.in. to, że pilot David Ibbotson, z którym podróżował 28-latek, nie miał uprawnień do latania nocą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy