Ojciec Emiliano Sali nie żyje

Ojciec Emiliano Sali nie żyje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

Nie żyje Horacio Sala - ojciec Emiliano, który w styczniu tego roku zginął w katastrofie lotniczej.

58-latek zmarł w nocy na zawał serca. Sala odszedł w swoim domu w argentyńskim Progreso. Wezwani na miejsce lekarze nie byli w stanie mu pomóc.

Śmierć syna była dla Horacio Sali wielkim ciosem. Jak przyznał lokalny polityk, Julio Muller, który utrzymywał z nim bliski kontakt, ostatnio 58-latek czuł się nieco lepiej. Tak naprawdę nie pogodził się jednak z utratą potomka.

Argentyński piłkarz zginął 21 stycznia. Samolot, którym podróżował z Nantes do Cardiff, gdzie został wytransferowany, zniknął nad kanałem La Manche. Przez długi czas nie było wiadomo, co stało się z maszyną. Odpowiedź dały dopiero poszukiwania dna kanału, gdzie znaleziono wrak samolotu.

Brytyjska Komisja Badania Wypadków Lotniczych (AAIB) cały czas prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy. Jego wyniki możemy poznać dopiero za kilka miesięcy. Na razie wyszło na jaw m.in. to, że pilot David Ibbotson, z którym podróżował 28-latek, nie miał uprawnień do latania nocą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy