Ole Gunnar Solskjær z hitowym powrotem? Może objąć giganta

Ole Gunnar Solskjær z hitowym powrotem? Może objąć giganta fot. Russell Hart/Focus Images/MB Media/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Florian Plettenberg

Ole Gunnar Solskjær jest kandydatem do tymczasowego objęcia Bayernu Monachium - informuje na Twitterze Florian Plettenberg.

Ole Gunnar Solskjær w latach 2019-2021 odpowiadał za wyniki Manchesteru United. Na Old Trafford przychodził jako strażak i jego początki były naprawdę obiecujące.

Z czasem jednak spuścił z tonu, co przełożyło się na zwolnienie.

Od listopada 2021 roku Norweg pozostaje bez pracy trenerskiej, a w międzyczasie był łączony z kolejnymi wyzwaniami. Chciały go zespoły z Premier League, ale też między innymi Beşiktaş.

Sam zainteresowany stwierdził jednak, że jeśli ma wrócić do pracy, to przy dużym projekcie, który da mu pole do rozwoju.

Być może taki wkrótce pojawi się na horyzoncie, bo według informacji podawanych przez Floriana Plettenberga, Ole Gunnar Solskjær stanowi opcję dla Bayernu Monachium.

W Bawarii kiełkuje myśl, by zatrudnić go w charakterze trenera tymczasowego. Na razie nie doszło jednak do żadnych wiążących kontaktów.

Pierwotny plan Bayernu zakładał pozostawienie na stanowisku szkoleniowca Thomasa Tuchela przynajmniej do końca sezonu, jednak sprawa jest rozwojowa i zależna od różnych czynników.

Poza Manchesterem United legendarny Norweg odpowiadał też w swojej karierze za rezultaty Molde oraz Cardiff.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy