Olivier Giroud dołączy do Mesuta Özila?!

Olivier Giroud dołączy do Mesuta Özila?! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fanatik

Olivier Giroud znalazł się w kręgu zainteresowań Fenerbahçe, o czym informuje „Fanatik”.

Umowa Oliviera Girouda z Chelsea obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Do tej pory nie została przedłużona i nie ma wielkich przesłanek, aby doszło do kontynuowania współpracy.

Kiedy do klubu przychodził Thomas Tuchel, napastnik miał po cichu nadzieję, że Niemiec da mu więcej szans, niżeli poprzednik, a więc Frank Lampard. Nic z tych rzeczy.

Wydaje się zatem, że przygoda 34-latka ze Stamford Bridge powoli dobiega końca. Od kilku tygodni media spekulują odnośnie przyszłości doświadczonego atakującego.

Do tej pory mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście przenosin na Półwysep Apeniński. Tak zainteresowanie jego usługami przejawiały takie podmioty, jak między innymi Lazio oraz Inter Mediolan.

Okazuje się, że Giroud może obrać zupełnie inny kierunek, o czym informuje „Fanatik”. Zdaniem tego medium chęć pozyskania Francuza przejawia Fenerbahçe.

Turecki klub szuka piłkarza, który mógłby wzmocnić siłę rażenia ekipy prowadzonej przez Emre Belözoglu. Niewykluczone, że jego zespół zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów.

Kluczową rolę w całej sprawie może odegrać Mesut Özil. Pomocnik, który trafił do Stambułu zimą, to dobry kolega 34-latka jeszcze z czasów, kiedy obaj grali w Arsenalu. To właśnie on ma przekonywać go na ten transfer.

Giroud rozegrał w trwającym sezonie łącznie 28 spotkań. W tym czasie 11-krotnie udawało mu się pokonywać bramkarzy drużyn przeciwnych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy