Olympique Lyon zajął stanowisko w sprawie Lucasa Paquety. Jedna oferta już odrzucona, jest wycena

Olympique Lyon zajął stanowisko w sprawie Lucasa Paquety. Jedna oferta już odrzucona, jest wycena fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Europe 1

Jean-Michel Aulas, prezydent Olympique’u Lyon, opowiedział o sytuacji łączonego z Paris Saint-Germain Lucasa Paquety.

Brazylijczyk swoimi dobrymi występami w barwach „Les Gones” i brazylijskiej kadrze przyciągnął zainteresowanie paryżan, ale nie tylko. Jak się bowiem okazuje, klub ma już za sobą jedną odrzuconą ofertę. Najprawdopodobniej jej autorem było Newcastle United.

– Lucas jest jednym ze świetnych zawodników, których udało się nam pozyskać. Podjąłem decyzję o jego sprowadzeniu samodzielnie, ponieważ musieliśmy wydać 21 milionów w ciągu jednej nocy, w samym środku pandemii koronawirusa. Teraz pojawia się klub, ale wie o tym tylko gazeta. Dziwnie to wyglądało. Powiedziałem Leonardo, że do niego zadzwonię. Ale nie, on nie pojedzie do PSG – zauważył Jean-Michel Aulas, odpowiadając na doniesienia „L’Équipe” o obserwacji gracza ze strony Leonardo, dyrektora sportowego wicemistrza Francji.

– Był też inny klub, który złożył zapytanie. To klub posiadający dużo pieniędzy, ale na razie jest to objęte tajemnicą. On zostanie z nami. Wiąże z nami przyszłość w perspektywie średnioterminowej i długoterminowej. Niemniej zawsze powtarzam, że przy ofercie o wartości 80 milionów euro dłużej myślisz. Jestem pod tym względem szczery – dodał.

Zważywszy na słowa prezydenta OL, wydaje się, że potrzeba przynajmniej 80 milionów euro, aby skłonić klub do rozmów dotyczących odejścia.

Paquetá w tym sezonie uzbierał 23 występy, które okrasił ośmioma trafieniami i czterema asystami.

***

Lucas Paquetá odrzucił niezwykle lukratywną ofertę

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy