„On będzie wart 100 milionów euro!”

„On będzie wart 100 milionów euro!”
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

M'Baye Niang może kosztować 100 milionów euro, Cristian Ansaldi „ma uda Javiera Zanettiego”, a Nicolas Burdisso jest „niczym zwierz” - twierdzi skaut Genoi.

Włodarze Torino zakontraktowali tego lata całą wspomnianą wyżej trójkę. Omar Milanetto, który doskonale zna tych zawodników z czasów współpracy w Genoi, wierzy, że będzie to olbrzymie wzmocnienie dla „Granaty”.

- Burdisso? Mimo, że ma 36 lat na karku, ale doskonale go znam i wiem, że każdego dnia daje z siebie wszystko - oznajmił były pomocnik „Rossoblu”.

- Nico nie jest zwyczajnym piłkarzem. Jest niczym zwierz, w dobrym tego słowa znaczeniu. Jest bardzo silny i posiada olbrzymie doświadczenie. Te wszystkie trofea, które zdobył, najlepiej o tym świadczą.

- Jest niezwykłym profesjonalistą i gra lepiej od niejednego młodzieńca. Pokonuje swoje fizyczne bariery. Jest wielkim autorytetem w szatni i strofuje piłkarzy za nieodpowiednie zachowanie. Jest przy tym świetnym kompanem.

- Niang? Torino pomoże mu w zostaniu kimś więcej, niż tylko niespełnionym talentem. On ma wciąż tylko 23 lata, nadal potrzebuje warunków do rozwoju i znajdzie tam doskonąłą okazję ku temu. W przyszłości zostanie jednym z najlepszych atakujących w Serie A.

- Może on również stać się kolejnym zawodnikiem wartym 100 milionów euro. Widywałem już bowiem wielu takich jak on, z takimi warunkami fizycznymi oraz umiejętnościami technicznymi.

- Posiada talent, błysk oraz siłę fizyczną. Może grać zarówno jako środkowy napastnik, jak i skrzydłowy. W 2015 roku przeżył z Genoą znakomite pół roku. Mam nadzieję, że będzie kontynuował swoją ciężką pracę.

- Ansaldi? Boryka się od czasu do czasu z problemami zdrowotnymi, ale z pewnością będzie solidnym wzmocnieniem Torino. Może grać efektywnie na dwóch skrzydłach.

- Biega, dośrodkowuje, strzela perfekcyjnie obiema nogami. W jednym z meczów Genoi zanotował on trzy asysty oraz bramkę, co jest olbrzymim dokonaniem dla lewego obrońcy. Posiada on uda Zanettiego, dwukrotnie większe od pozostałych piłkarzy. Ma wielką siłę i należy do czołowych obrońców na świecie - skwitował.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy