Oscar obserwowany przez giganta

Oscar obserwowany przez giganta
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttosport, Corriele dello Sport

"Stara Dama" ponownie obserwuje sytuację zawodnika Chelsea, Oscara.

Juventus chciał zatrudnić Brazylijczyka już latem, skończyło się jednak tylko na spekulacjach. Zdaniem "Tuttosport", "Bianconeri" nie zapomnieli jednak o rozgrywającym i chcą zapytać o niego działaczy "The Blues". Okazja do tego nadarzy się podczas rozmów o wykupieniu Juana Cuadrado, który gra na wypożyczeniu w Turynie. Transfer jest możliwy do zrealizowania latem, kiedy będzie już wiadomo, czy zespół z Londynu zapewni sobie miejsce w europejskich pucharach.

Inny włoski dziennik, "Corriere dello Sport" dodaje, że nie ma większych szans na zimowe transfery Riccardo Saponary czy Domenico Berardiego, którzy będą dostępni najwcześniej latem, dlatego "Stara Dama" chce się skupić na negocjacjach w sprawie Ezequiela Lavezziego, którego umowa wygasa w czerwcu.

Trener Juventusu, Massimiliano Allegri, niedawno twierdził, że często testuje na pozycji "trequartisty" Paulo Dybalę, który także może grać za napastnikami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy