Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany

Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany fot. Stellenbosch FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Stellenbosch FC

Blisko 20-letni Oshwin Andries został zamordowany przez nożownika na jednej z ulic Kapsztadu.

Utalentowany środkowy obrońca, mogący też występować w linii pomocy, rozwijał się stopniowo na krajowym podwórku i miał sporą szansę na to, żeby zrobić dużą karierę przynajmniej w Republice Południowej Afryki.

Świadczy o tym między innymi fakt, że w wieku 18 lat został najmłodszym zdobywcą bramki na seniorskim poziomie w macierzystym Stellenbosch FC oraz regularnie występował w młodzieżowych reprezentacjach „Bafana Bafana”, gdzie ostatnio pełnił funkcję kapitana zespołu U-20 przy okazji rozgrywania spotkań eliminacyjnych w ramach AFCON COSAFA U-20.

Niestety marzenia Oshwina Andriesa zostały w brutalny sposób przerwane w ostatnią sobotę, kiedy to z niewyjaśnionych do końca przyczyn został zaatakowany przez nożownika w Kapsztadzie.

Blisko 20-letni zawodnik w wyniku odniesionych ran poniósł śmierć, co potwierdził jego klub - Stellenbosch FC.

Z głębokim smutkiem Stellenbosch FC dowiedział się o przedwczesnej śmierci obiecującego młodego obrońcy, Oshwina Andriesa. Na tym etapie klub nie jest w stanie udzielić dalszych informacji i prosi o uszanowanie prywatności jego rodziny w tym trudnym czasie żałoby” - czytamy w wydanym oświadczeniu.

Defensor zdążył wystąpić w dziewięciu spotkaniach ekstraklasowego zespołu w tym sezonie, w których udało mu się wpisać raz na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy