Osimhen zablokuje transfer do Napoli? Decyzja w ciągu 48 godzin!

Osimhen zablokuje transfer do Napoli? Decyzja w ciągu 48 godzin! fot. Lille
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radio Punto Nuovo | Football Italia

Victor Osimhen ma zdecydować w przeciągu 48 godzin o akceptacji lub odrzuceniu propozycji przedstawionej mu przez Napoli - informują włoskie media.

Reprezentant Nigerii jest już od pewnego czasu przymierzany do zasilenia szeregów ekipy ze Stadio San Paolo i zdążył nawet przylecieć do Neapolu, aby osobiście zobaczyć miasto oraz klub, w którym miałby w najbliższym czasie występować.

Jednocześnie 21-letni zawodnik otrzymał propozycję zawarcia kontraktu obowiązującego do 30 czerwca 2025 roku z gwarantowanymi zarobkami wynoszącymi trzy miliony euro na sezon.

Victor Osimhen zapoznał się z przedstawioną mu ofertą i poprosił władze „Partenopei” o danie mu czasu do przemyślenia swojego kolejnego ruchu.

Dziennikarze „Football Italia”, powołujący się na swoje źródła w Nigerii, uważają, że piłkarz nie mógł w ostatnich dniach liczyć na spokojne zastanowienie się nad tym transferem, ponieważ nieustannie był naciskany przez agenta oraz bliskie mu osoby do zaakceptowania możliwości kontynuowania kariery w Serie A. Z tego też powodu był gotów nawet zablokować całą transakcję.

„Radio Punto Nuovo” przekonuje, że napięta sytuacja wokół 21-latka uległa rozluźnieniu po tym, jak w operację jego ewentualnych przenosin do Włoch został włączony inny pośrednik, który zapewnił Osimhenowi podjęcie samodzielnego wyboru.

Wspomniane źródła dodają, że nadchodzące 48 godzin okaże się kluczowe w kwestii transferu z udziałem nigeryjskiego napastnika, który najpóźniej we wtorek powinien zdecydować się na zaakceptowanie lub odrzucenie oferty Napoli.

Sam klub z Stadio San Paolo ma z kolei wyłożyć 60-80 miliony euro na wykupienie zawodnika z Lille.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Deadline w sprawie transferu Sancho. Chyba wszystko jasne Deadline w sprawie transferu Sancho. Chyba wszystko jasne Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy