Ostatni atak Bayernu w okienku transferowym

Ostatni atak Bayernu w okienku transferowym
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: SportBild

Bayern Monachium szuka ostatniego piłkarza, który wzmocni jego środek pola. Kandydatów jest trzech: Javi Martinez, Nigel De Jong i Lars Bender.

Według najnowszych informacji, Bayern złożył ofertę Athetlic Bilbao za Javiego Martineza. Wynosić ona ma 26 milionów Euro. Bardzo wątpliwym jest to, że zostanie ona zaakceptowana. Prezydent klubu z kraju Basków powiedział jasno: - Jeżeli ktoś chce kupić Javiego Marinteza, musi zapłacić 40 milionów Euro. Takich pieniędzy Bawarczycy nie chcą płacić, więc szukają alternatyw...

Inną opcją dla rekordowego Mistrza Niemiec jest Lars Bender. Młody zawodnik Bayeru Leverkusen przedłużył ostatnio kontrakt ze swoim klubem do 2017 roku i wydawało się, że jest nie do kupienia. Niemiecki "Bild" doszedł jednak do informacji, które mówią, że ,,Aptekarze" gotowi są sprzedać swoją gwiazdę za 25 milionów Euro. Gdyby transfer doszedłby do skutku, byłby drugą najwyższą transakcją między klubami Bundesligi. Transfer Bendera idealnie pasowałby do filozofii Bayernu, który najchętniej sprowadza do siebie reprezentantów Niemiec. 

Trzecim kandydatem jest Nigel De Jong, który w tym okienku najprawdopodobniej opuści Manchester City. Holender widziany był w Monachium i według najnowszych doniesień szukał w stolicy Bawarii nowego mieszkania. Holenderskie media uważają, że może to mieć związek z transferem do Bayernu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy