Ostatnia wiadomość Emiliano Sali

Ostatnia wiadomość Emiliano Sali
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Diario Ole

Wyciekła ostatnia wiadomość, jaką przesłał na Whatsappie do znajomych i rodziny Emiliano Sala.

Samolot z 28-letnim argentyńskim piłkarzem Cardiff City na pokładzie zaginął w poniedziałek wieczorem nad Kanałem Angielskim. Zawodnik wracał z Nantes, gdzie chciał się pożegnać z kolegami z byłej już drużyny.

- Jestem w samolocie i wygląda tak, jakby zaraz miał się rozpaść na kawałki. Lecę do Cardiff - mówi podczas nagrania Sala.

- Zobaczymy, co się stanie. Jak się macie, bracia i siostry, wszystko w porządku? Jeśli w ciągu półtorej godziny nie dostaniecie ode mnie sygnału... Nie wiem, czy oni wyślą kogoś, żeby mnie znaleźć... Tato, tak bardzo się boję.

Na pokładzie samolotu Piper PA-46 Malibu znajdowały się dwie osoby, Sala i pilot. Jak komentowali eksperci lotniczy, wybór takiego środka transportu, dysponującego jednym silnikiem, na przelot nocą i w trudnych warunkach pogodowych był skrajną nieodpowiedzialnością.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy