Ostatnia wiadomość Emiliano Sali

Ostatnia wiadomość Emiliano Sali
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Diario Ole

Wyciekła ostatnia wiadomość, jaką przesłał na Whatsappie do znajomych i rodziny Emiliano Sala.

Samolot z 28-letnim argentyńskim piłkarzem Cardiff City na pokładzie zaginął w poniedziałek wieczorem nad Kanałem Angielskim. Zawodnik wracał z Nantes, gdzie chciał się pożegnać z kolegami z byłej już drużyny.

- Jestem w samolocie i wygląda tak, jakby zaraz miał się rozpaść na kawałki. Lecę do Cardiff - mówi podczas nagrania Sala.

- Zobaczymy, co się stanie. Jak się macie, bracia i siostry, wszystko w porządku? Jeśli w ciągu półtorej godziny nie dostaniecie ode mnie sygnału... Nie wiem, czy oni wyślą kogoś, żeby mnie znaleźć... Tato, tak bardzo się boję.

Na pokładzie samolotu Piper PA-46 Malibu znajdowały się dwie osoby, Sala i pilot. Jak komentowali eksperci lotniczy, wybór takiego środka transportu, dysponującego jednym silnikiem, na przelot nocą i w trudnych warunkach pogodowych był skrajną nieodpowiedzialnością.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy