Osuch: Agali zakończy karierę

Osuch: Agali zakończy karierę
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Transfery.info

Na temat ostatniego zamieszania z Nigeryjczykiem Victorem Agalim i nie tylko porozmawialiśmy z właścicielem Zawiszy Bydgoszcz, Radosławem Osuchem.

Agali miał być hitem transferowym zaplecza polskiej Ekstraklasy. Wydawało się, że finalizacja transakcji jest kwestią czasu. Zawodnik zaczął przygotowania z nowym zespołem do wznowienia rozgrywek. Ostatecznie jednak z różnych powodów nie doszło do podpisania umowy.

- Victor Agali był na dwutygodniowym okresie próbnym. Jest pełnym profesjonalistą, sumiennie trenował, ale trener stwierdził, że po półrocznej przerwie w treningach i w grze nie będzie gotowy do ligi. Do tego wszystkiego doszły bardzo niskie temperatury, rzędu minus 12 stopni. On bardzo ciężko to znosił. Sam powiedział, że nie widzi sensu gry w takich warunkach, więc podziękowaliśmy sobie za współpracę. Wygląda na to, że Agali zakończy karierę - wyjaśnił Osuch.

Zawisza, który już wzmocnił się w zimowym oknie, nie powiedział jeszcze w nim ostatniego słowa. - Oprócz Cezarego Stefańczyka i Pawła Strąka zastanawiamy się jeszcze nad ewentualnie jednym wzmocnieniem, ale i tak już sprowadziliśmy kilku nowych zawodników.

Radosław Osuch zapowiada rywalizację o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. - W walce o Ekstraklasę na pewno bym nie osłabiał zespołu. Stefańczyk był najlepszym zawodnikiem Zawiszy w ubiegłym sezonie, więc to duże wzmocnienie. Strąk zagrał bardzo dobry sparing z Lechią, bardzo na niego liczymy w kontekście awansu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy