Ousmane Dembélé skiksował z rzutu rożnego [WIDEO]

Ousmane Dembélé skiksował z rzutu rożnego [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Reprezentacja Francji wygrała dzisiaj w eliminacjach Mistrzostw Świata z Kazachstanem 2:0. Ousmane Dembélé trafił do siatki, ale zanotował też niefortunne zagranie z rzutu rożnego.

Dembélé dał prowadzenie Francuzom w 20. minucie meczu, kiedy to otrzymał podanie od Anthony’ego Martiala i mocnym, płaskim strzałem trafił do siatki. Drugiego gola „Trójkolorowi” strzelili tuż przed przerwą. Dokładniej rzecz ujmując, zrobił to Siergiej Mały, który posłał piłkę do własnej bramki.

Już po meczu sporą popularność w sieci zyskało nagranie akcji z 72. minuty, kiedy to wykonujący rożnego Dembélé poślizgnął się i wyekspediował piłkę za linię końcową.

Po dwóch meczach eliminacyjnych Francuzi mają na koncie cztery punkty. W kolejce numer jeden zremisowali bowiem z Ukrainą 1:1. W środę aktualnych mistrzów świata czeka starcie z Bośnią i Hercegowiną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy