Ousmane Dembélé skiksował z rzutu rożnego [WIDEO]

Źródło: RMC Sport

Reprezentacja Francji wygrała dzisiaj w eliminacjach Mistrzostw Świata z Kazachstanem 2:0. Ousmane Dembélé trafił do siatki, ale zanotował też niefortunne zagranie z rzutu rożnego.

Dembélé dał prowadzenie Francuzom w 20. minucie meczu, kiedy to otrzymał podanie od Anthony’ego Martiala i mocnym, płaskim strzałem trafił do siatki. Drugiego gola „Trójkolorowi” strzelili tuż przed przerwą. Dokładniej rzecz ujmując, zrobił to Siergiej Mały, który posłał piłkę do własnej bramki.

Już po meczu sporą popularność w sieci zyskało nagranie akcji z 72. minuty, kiedy to wykonujący rożnego Dembélé poślizgnął się i wyekspediował piłkę za linię końcową.

Po dwóch meczach eliminacyjnych Francuzi mają na koncie cztery punkty. W kolejce numer jeden zremisowali bowiem z Ukrainą 1:1. W środę aktualnych mistrzów świata czeka starcie z Bośnią i Hercegowiną.