Paddy Power prowokuje. Akcja przeciwko wycince lasów deszczowych w Amazonii [FOTO]

Paddy Power prowokuje. Akcja przeciwko wycince lasów deszczowych w Amazonii [FOTO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Paddy Power

Irlandzki bukmacher Paddy Power znany jest z wyrazistych akcji reklamowych. Teraz szerzej zaistniał ze względu na fotografię powstałą rzekomo w wyniku wycięcia drzew w lasie deszczowym w Amazonii.

Ludzie uwierzyli temu, co zobaczyli, a zdjęcia z lotu ptaka rozprzestrzeniały się w tempie wiralowym. Oczywiście towarzyszyła temu ogromna krytyka, jaka spłynęła na firmę z Wysp, która w taki nietypowy sposób miała wspierać reprezentację Anglii:
 
"Greenpeace powiedział nam, że w Amazonii w ciągu każdych 90 minut jest wycinany obszar o wielkości 122 boisk piłkarskich, co szokuje. #Shavetherainforest pomogło w rozprzestrzenieniu informacji do szerszej publiki, a umożliwił to nasz mały chwyt.
 
Wielu ludzi uważało, że Paddy wyciął masę drzew. Nie ufamy Paddy'emu w kwestii założenia spodni o poranku czy zjedzenia niedzielnej pieczeni bez pobrudzenia najlepszej koszulki. Tylko jeden Bóg wie, co by się stało, gdyby obsługiwał cięzkie maszyny".
 
 
 
 
Więcej na temat: Mistrzostwa Świata MŚ 2014

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy