Paddy Power prowokuje. Akcja przeciwko wycince lasów deszczowych w Amazonii [FOTO]

Paddy Power prowokuje. Akcja przeciwko wycince lasów deszczowych w Amazonii [FOTO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Paddy Power

Irlandzki bukmacher Paddy Power znany jest z wyrazistych akcji reklamowych. Teraz szerzej zaistniał ze względu na fotografię powstałą rzekomo w wyniku wycięcia drzew w lasie deszczowym w Amazonii.

Ludzie uwierzyli temu, co zobaczyli, a zdjęcia z lotu ptaka rozprzestrzeniały się w tempie wiralowym. Oczywiście towarzyszyła temu ogromna krytyka, jaka spłynęła na firmę z Wysp, która w taki nietypowy sposób miała wspierać reprezentację Anglii:
 
"Greenpeace powiedział nam, że w Amazonii w ciągu każdych 90 minut jest wycinany obszar o wielkości 122 boisk piłkarskich, co szokuje. #Shavetherainforest pomogło w rozprzestrzenieniu informacji do szerszej publiki, a umożliwił to nasz mały chwyt.
 
Wielu ludzi uważało, że Paddy wyciął masę drzew. Nie ufamy Paddy'emu w kwestii założenia spodni o poranku czy zjedzenia niedzielnej pieczeni bez pobrudzenia najlepszej koszulki. Tylko jeden Bóg wie, co by się stało, gdyby obsługiwał cięzkie maszyny".
 
 
 
 
Więcej na temat: Mistrzostwa Świata MŚ 2014

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy