Palacios w Katarze

Palacios w Katarze
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Qatar SC

Pomocnik Stoke City Wilson Palacios jest o krok od dołączenia do zespołu Qatar Sport Club.

30-latek już poleciał do Doha, aby tam dopełnić wszelkich formalności dotyczących nowej umowy. Piłkarz nie otrzymywał wielu szans na występy w pierwszej jedenastce pod wodzą Marka Hughesa. Dlatego też Honduranin poszuka regularnej gry w Azji.

Transfer Steve'a Sidwella na Britannia Stadium, który poprzednio grał w Fulham, utwierdził Wilsona w przekonaniu, że nie widzi swojej przyszłości w angielskiej ekipie. Katarski klub poinformował dziś o przeprowadce zawodnika linii pomocy na Twitterze.

Palacios przebywał na Wyspach Brytyjskich od 2007 roku. Przez ten czas zdążył zagrać w takich klubach, jak Birmingham City, Wigan Athletic czy Tottenham Hotspur.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy