Pandev odrzucił oferty z Rosji

Pandev odrzucił oferty z Rosji fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Skysports

Macedoński piłkarz Napoli, Goran Pandev, podczas obecnego okienka transferowego odrzucił 2 oferty z ligi rosyjskiej.

Nie wiadomo które kluby chciały pozyskać zawodnika, ale sugeruje się, że mogły to być zespoły Lokomotiwu Moskwa i Rubina Kazań. 30-letni napastnik stwierdził, że nie ma zamiaru opuszczać klubu z Neapolu, widząc szanse na zdobycie mistrzostwa Włoch.
 
Na koniec ubiegłego sezonu Lokomotiw zajął 9 miejsce, a Rubin 6 w rosyjskiej Premier Lidze. 
 
Macedończyk we Włoszech występuje od 2001 roku. Jego pierwszym klubem na Półwyspie Apenińskim był Inter Mediolan, skąd dwukrotnie był wypożyczany. Następnie reprezetował barwy rzymskiego Lazio, skąd ponowie przeszedł do Interu. W 2011 roku podpisał kontrakt z Napoli, dla której strzelił 14 goli w 83 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy