Pandev ustąpi miejsca zawodnikom Lyonu?

Pandev ustąpi miejsca zawodnikom Lyonu? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Raporty z Włoch sugerują, że Goran Pandev gotowy jest opuścić Napoli po sezonie. Wakat na jego pozycji ma uzupełnić duet z Lyonu.

Rafa Benitez rozpoczyna odmładzanie zespołu. Powołując się na Il Mattino, reprezentant Macedonii, Goran Pandev opuści Neapol już latem, a w jego miejsce na Stadio San Paolo zamelduje się Alexandre Lacazette. Napastnik ten odrzucił ponoć zakusy Juventusu, który starał się pozyskać go w styczniu.

Na tym jednak nie koniec, bowiem hiszpański szkoleniowiec szuka wzmocnień również w drugiej linii swojego zespołu. W tym celu, były szkoleniowiec Liverpoolu, Interu czy Chelsea za jednym zamachem ma pozyskać również Maxime Gonalonsa, którego transfer do Włoch został anulowany tuż przed zakończeniem zimowego okna transferowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy