Paolo i Daniel Maldini z koronawirusem

Paolo i Daniel Maldini z koronawirusem fot. AC Milan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Milan

Milan opublikował komunikat, informując o wykryciu koronawirusa u Paolo Maldiniego i jego syna Daniela.

51-letni Paolo Maldini, żywa legenda „Rossonerich”, pełni obecnie we włoskim klubie funkcję dyrektora technicznego. Jak pisze Milan, 126-krotny reprezentant Włoch miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem i sam zaczął mieć objawy. Wynik testu, któremu się poddał, niestety jest pozytywny.

Koronawirusa wykryto również u jego 18-letniego syna. Daniel na co dzień występuje w Primaverze Milanu, ale w lutym zadebiutował w pierwszym zespole. Utalentowany zawodnik grywa na „dziesiątce” i skrzydłach.

Obaj panowie czują się dobrze i będą kontynuowali domową kwarantannę, którą przechodzili już wcześniej.

Zgodnie z najnowszymi informacjami łączna liczba zarażonych koronawirusem we Włoszech przekroczyła 53 tysiące. Zmarło 4,8 tysiąca osób.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy