Paolo i Daniel Maldini z koronawirusem

Paolo i Daniel Maldini z koronawirusem fot. AC Milan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Milan

Milan opublikował komunikat, informując o wykryciu koronawirusa u Paolo Maldiniego i jego syna Daniela.

51-letni Paolo Maldini, żywa legenda „Rossonerich”, pełni obecnie we włoskim klubie funkcję dyrektora technicznego. Jak pisze Milan, 126-krotny reprezentant Włoch miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem i sam zaczął mieć objawy. Wynik testu, któremu się poddał, niestety jest pozytywny.

Koronawirusa wykryto również u jego 18-letniego syna. Daniel na co dzień występuje w Primaverze Milanu, ale w lutym zadebiutował w pierwszym zespole. Utalentowany zawodnik grywa na „dziesiątce” i skrzydłach.

Obaj panowie czują się dobrze i będą kontynuowali domową kwarantannę, którą przechodzili już wcześniej.

Zgodnie z najnowszymi informacjami łączna liczba zarażonych koronawirusem we Włoszech przekroczyła 53 tysiące. Zmarło 4,8 tysiąca osób.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy