Papastathopoulos czeka na decyzję Werderu

Papastathopoulos czeka na decyzję Werderu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Sokratis Papastathopoulos pragnie walczyć w europejskich pucharach w przyszłym roku.

Grek wypożyczony przez Werder Brema nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji co do swojego przyszłorocznego pracodawcy. Kartą zawodnika rozporządza  obecnia Genoa, która nie ma już szans na miejsce premiowane choćby grą w Lidze Europy. Z tego powodu Papastathopoulos rozważa pozostanie w Bremie przez następny sezon.

Temat został szybko podchwycony przez włodarzy Werderu. Pojawił się pomysł wykorzystania prawa do pierwokupu zawartego w umowie podpisanej przy wypożyczeniu  gracza. Atutem niemieckiej drużyny jest 6. miejsce, które obecnie zajmują, z zaledwie punktem straty do Bayeru Leverkusen, który jest ostatnim zespołem awansującym do Ligi Europy. Mówi się, że Papastathopoulos miałby kosztować około 3-4 milionów euro.
 
Sam zainteresowany przyznał w rozmowie z magazynem Bild, że wiele zależy od niego.
 
- Teoretycznie, mogę zostać w Bremie, jeśli zdecydują się na skorzystanie z opcji pierwokupu. Musimy najpierw porozmawiać. Szansę oceniam na 50-50. To także zależy ode mnie. Gra w Lidze Europy będzie mnie satysfakcjonować - powiedział Papastathopoulos.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy