Papastathopoulos czeka na decyzję Werderu

Papastathopoulos czeka na decyzję Werderu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Sokratis Papastathopoulos pragnie walczyć w europejskich pucharach w przyszłym roku.

Grek wypożyczony przez Werder Brema nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji co do swojego przyszłorocznego pracodawcy. Kartą zawodnika rozporządza  obecnia Genoa, która nie ma już szans na miejsce premiowane choćby grą w Lidze Europy. Z tego powodu Papastathopoulos rozważa pozostanie w Bremie przez następny sezon.

Temat został szybko podchwycony przez włodarzy Werderu. Pojawił się pomysł wykorzystania prawa do pierwokupu zawartego w umowie podpisanej przy wypożyczeniu  gracza. Atutem niemieckiej drużyny jest 6. miejsce, które obecnie zajmują, z zaledwie punktem straty do Bayeru Leverkusen, który jest ostatnim zespołem awansującym do Ligi Europy. Mówi się, że Papastathopoulos miałby kosztować około 3-4 milionów euro.
 
Sam zainteresowany przyznał w rozmowie z magazynem Bild, że wiele zależy od niego.
 
- Teoretycznie, mogę zostać w Bremie, jeśli zdecydują się na skorzystanie z opcji pierwokupu. Musimy najpierw porozmawiać. Szansę oceniam na 50-50. To także zależy ode mnie. Gra w Lidze Europy będzie mnie satysfakcjonować - powiedział Papastathopoulos.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy