Papszun w Legii? Trener komentuje

Papszun w Legii? Trener komentuje fot. Raków Częstochowa
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Trener Rakowa Częstochowa, Marek Papszun, odniósł się na łamach „Super Expressu” do spekulacji łączących go z Legią Warszawa.

Ekipa z Częstochowy jest liderem I ligi. W 26 dotychczasowych spotkaniach zdobyła 61 punktów, ma 17 „oczek” przewagi nad trzecim miejscem i pewnie zmierza w kierunku Ekstraklasy. Do tego Raków awansował do półfinału Pucharu Polski, po drodze eliminując Legię.

44-letni Papszun od dawna zbiera znakomite recenzje za swoją pracę i nic dziwnego, że zaczął być łakomym kąskiem dla klubów bogatszych od Rakowa. W ostatnich kilkudziesięciu godzinach pojawiły się głosy, że znalazł się on na celowniku zarówno Lecha Poznań, który zwolnił Adama Nawałkę, jak i Legii, gdzie niepewną pozycję ma Ricardo Sá Pinto.

Trener potwierdził jednak, że nie prowadzi żadnych rozmów.

- Kiedy przejmę Legię? Od jutra! To tak na prima aprilis… Nic na ten temat nie powiem, bo nic nie wiem. Na razie jest dużo szumu w mediach, ale ja zachowuję chłodną głowę i skupiam się na swojej pracy.

- Dziś to czysto akademicka dyskusja. Nie ma oferty, nie ma rozmowy. Choć doświadczenie mnie nauczyło, że nigdy do końca niczego nie można być pewnym. Życie pisze najbardziej zaskakujące scenariusze - przyznał Papszun w rozmowie z „Super Expressem” (całość TUTAJ).

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy