Pardew wściekły na obrażonego Krychowiaka

Pardew wściekły na obrażonego Krychowiaka fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: West Bromwich Albion FC

Menadżer West Bromwich Albion, Alan Pardew, skomentował zachowanie swojego podopiecznego, Grzegorza Krychowiaka.

W sobotę West Bromwich podejmowało na swoim stadionie ekipę Leicester City. O ile pierwszą połowę fani gospodarzy mogli uznać za całkiem udaną (remis 1-1), to druga kompletnie nie potoczyła się po ich myśli. West Brom straciło podczas drugich 45 minut trzy bramki i powoli przygotowuje się do opuszczenia Premier League.

Na początku drugiej połowy doszło do incydentu pomiędzy Grzegorzem Krychowiakiem, a jego menadżerem, Alanem Pardew. 56-letni Anglik postanowił zmienić „Krychę” już po kwadransie, z czym ten nie mógł się ewidentnie pogodzić i przy schodzeniu z murawy nie podał ręki trenerowi. Wywołało to spore zdenerwowanie u Pardew, czego dowodem jest jego wypowiedź podczas pomeczowej konferencji prasowej.

- Mam z tym ogromny problem, ponieważ od początku go wspieram, wystawiam do gry, a jak tylko uznałem, że nadaje się do zmiany, to mnie obraził, nie podając mi ręki - powiedział menadżer „The Baggies”. - Dałem mu do zrozumienia, że potępiam takie zachowania. Jest wypożyczonym zawodnikiem i powinien okazywać szacunek. Nie zamierzam jednak nakładać na niego żadnej kary. Wyjaśniłem mu całą sytuację i nie spodziewam się, żeby ponownie miała miejsce.

Reprezentant Polski mógł czuć gorzką satysfakcję po zejściu z boiska, ponieważ w trakcie jego nieobecności West Bromwich straciło trzy bramki i przegrało ostatecznie 1-4. Aktualnie znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli, a dystans do miejsca gwarantującego utrzymanie w Premier League to osiem punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy