Paredes zaledwie po pół roku opuści PSG?!

Paredes zaledwie po pół roku opuści PSG?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Le Parisien

Według najnowszych wieści dyrekcja Paris Saint-Germain rozważa pozbycie się Leandro Paredesa. Argentyńczyk przybył na Parc des Princes zimą bieżącego roku.

Przez cały styczeń mistrzowi Francji walczyli o angaż dwóch zawodników. Thomas Tuchel zażyczył sobie bowiem środkowego i defensywnego pomocnika. Ostatecznie do klubu trafił piłkarz w dużej mierze odpowiedzialny za rozgrywanie futbolówki. Na angaż Leandro Paredesa wyłożono 40 milionów euro. 

Od tego czasu Argentyńczyk wystąpił w 22 spotkaniach i zanotował dwie asysty. Według „Le Parisien” 24-latek nie przekonał do siebie niemieckiego szkoleniowca i w związku z tym jego intencją jest sprzedaż byłego zawodnika Zenitu Sankt Petersburg. Jego następcą miałby zostać Sandro Tonali.

O tym, że faktycznie coś jest na rzeczy, świadczy fakt przybycia do siedziby klubu agenta 11-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej. Powyższe źródło przekonuje, że jeden z możliwych wariantów zakłada powrót Paredesa do Rosji, gdzie spędził półtora roku. Wcześniej grał on m.in. w Romie. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy