Parejo na wylocie z Valencii?
2016-08-01 19:59:10; Aktualizacja: 9 lat temu
Przyszłość Daniego Parejo w Valencii stanęła pod znakiem zapytania po tym, jak na ostatnim treningu został oddelegowany, by trenować samemu.
Relacje na linii Parejo-Valencia uległy znacznemu ochłodzeniu, kiedy to włodarze ekipy z Estadio Mestalla odrzucili ofertę Sevilla FC w wysokości 10 milionów euro za kartę zawodniczą Hiszpana. Lokalne źródła dodają, że Parejo jest zdeterminowany, by dołączyć do drużyny z Andaluzji, ale na taką ofertę nie są skłonni się zgodzić przedstawiciele Valencii.
Ponadto Radio Taronja donosi, że sytuację pomocnika bacznie obserwują wysłannicy Middlesbrough.



![Grad goli w Brugii! FC Barcelona remisuje z Club Brugge [WIDEO]](img/photos/112363/170x113/carlos-forbs.jpg)


![OFICJALNIE: Luis Suárez zawieszony za kopnięcie przeciwnika [WIDEO]. Nie zagra w decydującym meczu](img/photos/112364/170x113/luis-suarez.jpg)




![Grad goli w Brugii! FC Barcelona remisuje z Club Brugge [WIDEO]](img/photos/112363/90x60/carlos-forbs.jpg)


![OFICJALNIE: Luis Suárez zawieszony za kopnięcie przeciwnika [WIDEO]. Nie zagra w decydującym meczu](img/photos/112364/90x60/luis-suarez.jpg)








