Paris Saint-Germain: Neymar nie zwrócił się z prośbą o odejście z klubu. Przynajmniej na ten moment...

Paris Saint-Germain: Neymar nie zwrócił się z prośbą o odejście z klubu. Przynajmniej na ten moment...
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: RMC Sport

Ostatnie wydarzenia powodują narastającą irytację u Neymara. Jak informuje RMC Sport, Brazylijczyk nie zwrócił się jeszcze z prośbą o odejście z Paris Saint-Germain. Sam klub również nie rozważa rozstania ze swoim zawodnikiem.

Kolejna wpadka Paris Saint-Germain w rozgrywkach Ligi Mistrzów przelała czarę goryczy, a kibice postanowili wyrazić swoje niezadowolenie w trakcie minionego spotkania Ligue 1. Każdy kontakt z piłką zawodnika drużyny ze stolicy Francji był w trakcie rywalizacji z Bordeaux okraszony gwizdami, a najbardziej dostało się Leo Messiemu oraz Neymarowi.

To właśnie Brazylijczykowi zachowanie sympatyków w szczególności się nie spodobało i wraz z Sergio Ramosem miał podjąć decyzję o odejściu z Paris Saint-Germain.

Jak informuje RMC Sport, Neymar nie zwrócił się dotychczas do zarządu z prośbą o letni transfer. Sam klub również nie zamierza rozstawać się ze swoją gwiazdą, w której wciąż widzi ogromny potencjał.

Szanse na odejście 30-latka w trakcie letniego okienka transferowego są niewielkie. Chodzi przede wszystkim o jego ogromną pensję (niemal 30 milionów euro za sezon), ale także o obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku kontrakt. Biorąc pod uwagę jego przeciętną dyspozycję i liczne problemy zdrowotne, brakuje obecnie klubów, które byłyby w stanie wydać na niego takie pieniądze.

W obecnym sezonie Neymar pauzował długo na skutek kontuzji kostki. Jego powrót na boisko nie pomógł drużynie w trakcie rewanżowej rywalizacji z Realem Madryt, która poskutkowała odpadnięciem z Ligi Mistrzów.

Dorobek Brazylijczyka w 20 dotychczasowych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach wynosi pięć trafień oraz tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy