Parzyszek w portugalskim gigancie?

Parzyszek w portugalskim gigancie?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: De Gelderlander

Piotr Parzyszek, napastnik drugoligowego holenderskiego De Graafschap, na pewno zmieni barwy klubowe w najbliższym czasie. Co ciekawe, na fotel faworyta do transferu wskoczyła sama Benfica.

Portugalczycy rozpoczęli już z Holendrami rozmowy na temat ewentualnej kwoty transferowej. - Od jakiegoś czasu Benfica obserwowała Piotra, grającego dla De Graafschap i polskiej młodzieżówki. Teraz zgłosiła się już do nas oficjalnie, aby porozmawiać na temat transferu - potwierdził dyrektor sportowy DG Henk Bloemers.
 
Od dłuższego czasu wydawało się, że faworytem w wyścigu o pozyskanie utalentowanego atakującego jest Groningen (http://www.transfery.info/60664,rzadko-spotykany-wyczyn-polaka-hat-trick-w-dwoch-kolejnych-meczach), jednak w rywalizacji z portugalskim gigantem klub ten nie ma większych szans.
 
20-latek w tym sezonie wystąpił w 17 meczach ligowych i strzelił 15 bramek, dzięki czemu jest liderem rywalizacji o koronę króla strzelców.
 
Jeżeli ostatecznie Benfica nie zdecyduje się na transakcję, wówczas z Groningen o zawodnika, posiadającego także obywatelstwo holenderskie, powinno powalczyć kilka innych klubów Eredivisie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy