Patrick Roberts w Manchesterze City

Patrick Roberts w Manchesterze City
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Telegraph

Patrick Roberts zostanie piłkarzem Manchesteru City.

Pierwsza oferta wicemistrzów Anglii, opiewająca na kwotę pięciu milionów funtów, została co prawda odrzucona, jednak najnowsza propozycja przekonała działaczy Fulham. Zawarto w niej przede wszystkim procent z następnej sprzedaży, którego oczekiwał obecny pracodawca 18-latka.

Napastnik, który dobrze czuje się także w roli skrzydłowego, już wcześniej zdecydował, że nie przedłuży wygasającej z końcem czerwca przyszłego roku umowy, czym skupił na sobie uwagę największych angielskich zespołów - prócz "Obywateli" swoje zainteresowanie przejawiali także Arsenal oraz Chelsea.

Roberts jest młodzieżowym reprezentantem Anglii i uchodzi za wielką nadzieję brytyjskiego futbolu. Piłkarz ustalił już warunki swojego kontraktu z City, którego przedstawiciele przekonali zawodnika wizją rozwoju, gwarantując mu, że nie będzie występował w drużynie do lat 21, ani nie spędzi najbliższych lat na ławce rezerwowych.

Wychowanek Wimbledonu zostanie najprawdopodobniej wypożyczony do Fulham na kolejny sezon.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy