Patryk Małecki znalazł sobie nową drużynę

Patryk Małecki znalazł sobie nową drużynę fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łukasz Olkowicz

Patryk Małecki będzie grał w Stali Rzeszów - podaje Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego”.

„Patryk Małecki podpisze 2-letni kontrakt ze Stalą Rzeszów. Cel: awans” - napisał Olkowicz na Twitterze.

32-letni skrzydłowy przez dwa ostatnie sezony był związany z Zagłębiem Sosnowiec, rywalizując z nim w I lidze. Małecki rozegrał w jego koszulce 61 meczów, notując osiem trafień i osiem asyst. W ostatnim czasie głównie pojawiały się informacje na temat jego spięcia z Łukaszem Matusiakiem, asystentem Kazimierza Moskala. W maju Polski Związek Piłki Nożnej zawiesił zawodnika na dwa miesiące.

W przeszłości Małecki grał również w Wiśle Kraków, Eskişehirsporze, Pogoni Szczecin oraz Spartaku Trnawa. Z „Białą Gwiazdą” zdobył trzy tytuły mistrza Polski. Jego bilans na najwyższym rodzimym szczeblu to 274 spotkania, 38 bramek i 41 ostatnich podań.

Stal zakończyła ostatni sezon na dziesiątym miejscu w tabeli II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy).

Jarosław Fojut dyrektorem sportowym Stali Rzeszów [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy