Patryk Vega poruszy tematy piłkarskie. Już w lutym film „Napastnik”!

Patryk Vega poruszy tematy piłkarskie. Już w lutym film „Napastnik”! fot. Patryk Vega (Instagram)
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Onet

Znany polski reżyser Patryk Vega po sporym sukcesie komercyjnym swoich poprzednich produkcji zdecydował się poruszyć również tematy piłkarskie w filmie „Napastnik”.

Reżyser może się pochwalić w swoim dorobku takimi filmami, jak seria „Pitbull”, „Botoks”, „Kobiety Mafii” czy ostatnio „Polityka”. Vega planuje jednak dalej intensywnie pracować i zamierza produkować kolejne filmy, w liczbie około trzech na rok. Na 2020 rok planowane jest już trzecia część „Kobiet Mafii”, a premiera tej produkcji może zejść się w czasie z pewnym powiewem świeżości w twórczości 42-latka.

Jak informuje portal „Onet”, już 21 lutego 2020 roku na ekrany kin ma trafić film „Napastnik”. Jak na razie szczegóły na temat produkcji są trzymane w tajemnicy, ale ze wstępnych zapowiedzi oraz słów samego Vegi udało się określić, iż będzie to film traktujący o piłce nożnej. Konkretnie ma opowiadać o środowisku polskiego futbolu, a także o kibicach.

Tradycyjnie na ekranie będziemy mogli zobaczyć znanych aktorów. W role główne wcielić się mają między innymi Zbigniew Zamachowski, Piotr Stramowski czy Antoni Królikowski. Według niepotwierdzonych informacji, w filmie ma wystąpić również Andrzej Grabowski, któremu tematyka piłkarska nie jest obca. Wcześniej pojawił się w „Skrzydlatych Świniach”, opowiadających o środowisku kibicowskim.

Zdjęcia do „Napastnika” miały ruszyć już we wrześniu. O fabule niewiele wiadomo, ale rzekomo ma być czymś w rodzaju „Piłkarskiego pokera” przełożonego na dzisiejsze realia. Można zatem spodziewać się wątków korupcyjnych czy nieuczciwych zagrywek działaczy piłkarskich.

Więcej na temat: Patryk Vega Napastnik Film Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy