Paul Pogba zaskoczy kierunkiem transferu? Francuz może opuścić Europę

2023-04-15 13:37:26; Aktualizacja: 1 rok temu
Paul Pogba zaskoczy kierunkiem transferu? Francuz może opuścić Europę Fot. Marco Alpozzi/LaPresse/SIPA USA/PressFocu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Rudy Galtetti

Paul Pogba może odejść po sezonie z Juventusu, bo władzom klubu powoli kończy się cierpliwość do Francuza. Okazuje się, że możemy być świadkami zaskakującego transferu z jego udziałem, bo zainteresowanie przejawia Al Nassr - informuje Rudy Galetti.

Kiedy w lipcu minionego roku Paul Pogba przenosił się z Manchesteru United do Juventusu, wiązano z nim w Turynie ogromne nadzieje.

Fani „Starej Damy” mieli po cichu nadzieję, że Francuzowi uda się nawiązać do tego, co prezentował na Półwyspie Apenińskim w przeszłości.

Rzeczywistość jednak bardzo szybko zweryfikowała te zapowiedzi. 30-latek od dłuższego czasu boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi i wystąpił w tym sezonie raptem trzy razy.

Jego kontrakt z obecnym pracodawcą jest ważny do 30 czerwca 2026 roku. Mimo to pojawiają się głosy, że Juventus chce się pozbyć Pogby.

Choć w ostatnim czasie nie gra on praktycznie wcale, to i tak są ekipy, które widziałyby go w swoich barwach. Według informacji, które podaje Rudy Galetti, w tej grupie jest Al Nassr.

Działacze tego klubu wiedzą, że Cristiano Ronaldo potrzebuje solidnego wsparcia, by czuć się dobrze. Stąd pomysł, aby sprowadzić Pogbę.

Jeśli tak się stanie, będzie to spore zaskoczenie, choć poza Francuzem na radar trafiali wcześniej inni znakomici pomocnicy, jak między innymi Luka Modrić.

Pogba w swojej karierze występował poza „Starą Damą” jeszcze w Manchesterze United.