Paul Pogba zeznawał w sądzie w sprawie swojego porwania

Paul Pogba zeznawał w sądzie w sprawie swojego porwania fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Foot Mercato

Były reprezentant Francji Paul Pogba 15 września złożył zeznania przed paryskim sądem w sprawie szantażu i porwania przez członków grupy przestępczej - informuje „Foot Mercato”.

Do zdarzenia doszło w marcu ubiegłego roku na przedmieściach francuskiej stolicy. Dwóch uzbrojonych rabusiów zażądało wówczas od środkowego pomocnika Juventusu 13 milionów euro.

W sprawę zamieszani są bliscy znajomi 30-latka oraz jego starszy brat Mathias Pogba.

- Miałem wiele szacunku dla wszystkich tu obecnych, byli jak moja rodzina - powiedział podczas konfrontacji z podejrzanymi mistrz świata z 2018 roku.

- Prawda wyjdzie na jaw. Pomimo wszystkiego, co się wydarzyło, zawsze będą mieli miejsce w moim sercu - dodał.

Paul Pogba potwierdził, że we wrześniu 2021 roku odmówił trzem z nich przekazania siedmiu milionów euro.

- Powiedziałem im, że to za dużo. Mogłem im pomóc w inny sposób i przekazałem im trochę gotówki - wyjaśnił były gracz Manchesteru United.

Paul Pogba został niedawno zawieszony przez Włoską Agencję Antydopingową po wykryciu w jego organizmie podwyższonego poziomu testosteronu. Juventus zdecydował się w związku z tym na maksymalną obniżkę pensji 30-latka do około dwóch tysięcy euro miesięcznie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy