Paweł Olkowski wraca do Ekstraklasy

Paweł Olkowski wraca do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Paweł Olkowski zostanie nowym zawodnikiem Górnika Zabrze - poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Przedstawiciele ekipy z województwa śląskiego prowadzą szeroko zakrojone działania zmierzające do wzmocnienia zespołu prowadzonego przez Jana Urbana przed startem kolejnych rozgrywek.

Górnik Zabrze jest bardzo bliski domknięcia bardzo ciekawej operacji pozyskania Pawła Olkowskiego.

Jako pierwszy o pojawieniu się zainteresowania tego klubu usługami byłego reprezentanta Polski poinformował Łukasz Olkowicz z „Przeglądu Sportowego”, a teraz Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty” przekonuje, że do finalizacji całej transakcji brakuje jedynie złożenia podpisów przez 32-letniego zawodnika.

W ten sposób doświadczony obrońca zaliczy powrót do zespołu, w którym występował z powodzeniem w latach 2011-2014. Po jego opuszczeniu występował jedynie w drużynach zagranicznych - 1. FC Köln, Boltonie i Gazientep FK.

Do tego pierwszego został ściągnięty między innymi za sprawą udziału Lukasa Podolskiego i teraz przyjdzie mu zapewne zagrać z nim w jednej ekipie, bo coraz więcej wskazuje na to, że były reprezentant Niemiec przedłuży wygasający latem kontrakt z Górnikiem Zabrze.

Olkowski przejdzie do klubu prowadzonego przez Jana Urbana na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu współpracy ze wspomnianym Gazientep FK.

Nominalny prawy obrońca dołączył do niego przed startem sezonu 2019/2020.

W trwających rozgrywkach zanotował jednak zaledwie cztery występy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy