Paweł Wszołek w Bundeslidze? Pojawiło się zainteresowanie

Paweł Wszołek w Bundeslidze? Pojawiło się zainteresowanie fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Meczyki.pl

Union Berlin wykazuje zainteresowanie angażem Pawła Wszołka na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu jego umowy z Legią Warszawa - uważa Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

29-latek pod koniec sezonu nie do końca rozumiał wybory personalne Czesława Michniewicza, mówiąc niejako, że zasługuje na więcej.

– Chciałbym dostawać więcej minut w ostatnim okresie. W meczu z Pogonią nie zagrałem w ogóle, na boisko w Gdańsku wbiegłem na dwie minuty. Trochę mnie to bolało, jako piłkarza, bo mam swoje ambicje. (…) Jak mam być szczery, a zawsze jestem, to uważam, że w ostatnim czasie nie byłem traktowany sprawiedliwie – wyznał na początku maja.

Już wtedy propozycję przedłużenia wygasającej 30 czerwca umowy złożyli mu „Wojskowi”. Według Włodarczyka Polak ciągle jednak na nią nie odpowiedział. Dlaczego?

Dziennikarz serwisu internetowego Meczyki.pl jest zdania, że nominalny prawoskrzydłowy ma na biurku też inne oferty i ciągle analizuje, co będzie dla niego najlepsze.

Wcześniej spekulowano o możliwym powrocie do Włoch, ale Włodarczyk informuje, że pojawiło się też zapytanie z Bundesligi.

O Pawła Wszołka pytać ma Union Berlin, a więc rewelacja ubiegłego sezonu, która szuka wybieganych skrzydłowych. Przygotowanie fizyczne zawsze było atutem 11-krotnego reprezentanta biało-czerwonych, stąd zainteresowanie jego angażem.

Idąc tym tropem, niewykluczone, że latem Tymoteusz Puchacz spotka w berlińskiej ekipie swojego rodaka.

Tymczasem Legia Warszawa postanowiła nie czekać dłużej na odpowiedź piłkarza mierzącego 186 centymetrów wzrostu i już zaczęła zastanawiać się nad angażem jego następcy, co może zwiastować nam hitowy transfer.

Wszołek zakończył sezon z pięcioma golami oraz sześcioma asystami w 31 rozegranych spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy