Perin coraz bliżej odejścia z Juventusu

Perin coraz bliżej odejścia z Juventusu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mattia Perin znalazł się na celowniku Benfiki i Porto, donosi Gianluca Di Marzio.

Obecnie bezapelacyjnie numerem jeden w bramce Juventusu jest Wojciech Szczęsny. Za jego placami toczy się natomiast rywalizacja o miano zmiennika. W poprzednim sezonie był nim teoretycznie Mattia Perin, jednak po przybyciu Gianluigiego Buffona wszystko może wywrócić się do góry nogami.

26-latek, chcąc uniknąć spędzenia najbliższych miesięcy na trybunach, zlecił swojemu agentowi, aby ten rozejrzał się w jego imieniu za nowym miejscem pracy. Zdaniem włoskich mediów zainteresowanie usługami golkipera przejawiają Benfica i Porto.

Według Gianluki Di Marzio reprezentantowi Włoch bliżej do tego pierwszego klubu. Mistrzowie Portugalii mają w najbliższych dniach złożyć w tej sprawie ofertę na kwotę między 10 a 12 milionów euro.

Perin trafił do Turynu w lipcu minionego roku z Genoi. Przez cały sezon rozegrał łącznie dziewięć meczów. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto. Pod koniec rozgrywek zmagał się natomiast z kontuzją pleców.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy