Perin coraz bliżej odejścia z Juventusu

Perin coraz bliżej odejścia z Juventusu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mattia Perin znalazł się na celowniku Benfiki i Porto, donosi Gianluca Di Marzio.

Obecnie bezapelacyjnie numerem jeden w bramce Juventusu jest Wojciech Szczęsny. Za jego placami toczy się natomiast rywalizacja o miano zmiennika. W poprzednim sezonie był nim teoretycznie Mattia Perin, jednak po przybyciu Gianluigiego Buffona wszystko może wywrócić się do góry nogami.

26-latek, chcąc uniknąć spędzenia najbliższych miesięcy na trybunach, zlecił swojemu agentowi, aby ten rozejrzał się w jego imieniu za nowym miejscem pracy. Zdaniem włoskich mediów zainteresowanie usługami golkipera przejawiają Benfica i Porto.

Według Gianluki Di Marzio reprezentantowi Włoch bliżej do tego pierwszego klubu. Mistrzowie Portugalii mają w najbliższych dniach złożyć w tej sprawie ofertę na kwotę między 10 a 12 milionów euro.

Perin trafił do Turynu w lipcu minionego roku z Genoi. Przez cały sezon rozegrał łącznie dziewięć meczów. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto. Pod koniec rozgrywek zmagał się natomiast z kontuzją pleców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy