Perin o krok od powrotu do Genoi

Perin o krok od powrotu do Genoi fot. Juventus FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira

Jak donoszą włoskie media, Mattia Perin wkrótce zasili barwy Genoi.

Włoch już latem znajdował się na wylocie z Juventusu, lecz jego problemy zdrowotne pokrzyżowały mu plany o transferze do Benfiki, i koniec końców sezon musiał rozpocząć on w turyńskiej ekipy. Co się odwlecze, to nie uciecze, i wszystko wskazuje, że tak też będzie w tym przypadku.

Gianluca Di Marzio oraz Nicolò Schira podają bowiem, że 27-latek ustala ostatnie szczegóły swojej przeprowadzki do Genoi. Co więcej, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, bramkarz już jutro zamelduje się w siedzibie „Rossoblu”, i po przejściu testów medycznych podpisze kontrakt. Dziennikarze przekonują, że do operacji dojdzie na zasadzie wypożyczenia bez możliwości późniejszego wykupu.

Mając to wszystko na uwadze, Perin jest na dobrej drodze do odbudowania swojej kariery (ostatni występ 13 kwietnia obecnego roku), ale i powrotu do swojego byłego klubu. W jego barwach jak dotąd rozegrał 151 spotkań i 46 razy nie dał sobie wbić gola.

Do Juventusu dwukrotny reprezentant „Azzurrich” przeniósł się za 14,2 miliona euro, podpisując kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy