Perin o krok od powrotu do Genoi

Perin o krok od powrotu do Genoi fot. Juventus FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira

Jak donoszą włoskie media, Mattia Perin wkrótce zasili barwy Genoi.

Włoch już latem znajdował się na wylocie z Juventusu, lecz jego problemy zdrowotne pokrzyżowały mu plany o transferze do Benfiki, i koniec końców sezon musiał rozpocząć on w turyńskiej ekipy. Co się odwlecze, to nie uciecze, i wszystko wskazuje, że tak też będzie w tym przypadku.

Gianluca Di Marzio oraz Nicolò Schira podają bowiem, że 27-latek ustala ostatnie szczegóły swojej przeprowadzki do Genoi. Co więcej, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, bramkarz już jutro zamelduje się w siedzibie „Rossoblu”, i po przejściu testów medycznych podpisze kontrakt. Dziennikarze przekonują, że do operacji dojdzie na zasadzie wypożyczenia bez możliwości późniejszego wykupu.

Mając to wszystko na uwadze, Perin jest na dobrej drodze do odbudowania swojej kariery (ostatni występ 13 kwietnia obecnego roku), ale i powrotu do swojego byłego klubu. W jego barwach jak dotąd rozegrał 151 spotkań i 46 razy nie dał sobie wbić gola.

Do Juventusu dwukrotny reprezentant „Azzurrich” przeniósł się za 14,2 miliona euro, podpisując kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy