Perin o krok od powrotu do Genoi

Perin o krok od powrotu do Genoi fot. Juventus FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira

Jak donoszą włoskie media, Mattia Perin wkrótce zasili barwy Genoi.

Włoch już latem znajdował się na wylocie z Juventusu, lecz jego problemy zdrowotne pokrzyżowały mu plany o transferze do Benfiki, i koniec końców sezon musiał rozpocząć on w turyńskiej ekipy. Co się odwlecze, to nie uciecze, i wszystko wskazuje, że tak też będzie w tym przypadku.

Gianluca Di Marzio oraz Nicolò Schira podają bowiem, że 27-latek ustala ostatnie szczegóły swojej przeprowadzki do Genoi. Co więcej, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, bramkarz już jutro zamelduje się w siedzibie „Rossoblu”, i po przejściu testów medycznych podpisze kontrakt. Dziennikarze przekonują, że do operacji dojdzie na zasadzie wypożyczenia bez możliwości późniejszego wykupu.

Mając to wszystko na uwadze, Perin jest na dobrej drodze do odbudowania swojej kariery (ostatni występ 13 kwietnia obecnego roku), ale i powrotu do swojego byłego klubu. W jego barwach jak dotąd rozegrał 151 spotkań i 46 razy nie dał sobie wbić gola.

Do Juventusu dwukrotny reprezentant „Azzurrich” przeniósł się za 14,2 miliona euro, podpisując kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy