Perin o potencjalnej rywalizacji ze Szczęsnym

Perin o potencjalnej rywalizacji ze Szczęsnym fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Mediasat Premium

Według niektórych ekspertów Mattia Perin to obecnie najlepszy włoski bramkarz. Spekuluje się, że może on dołączyć do Juventusu.

Po ogłoszeniu przez Gianluigiego Buffona, że po zakończeniu aktualnego sezonu odejdzie on z Juventusu, jego dotychczasowy klub rozpoczął rozmowy z ewentualnymi następcami Włocha. Naturalnie nie chodzi o zajęcie miejsca w podstawowym składzie, bo to – przynajmniej początkowo – powinien otrzymać Wojciech Szczęsny. „Stara Dama” chce mieć jednak w kadrze dwóch dobrych bramkarzy.

W ostatnim czasie coraz więcej się mówi na temat dołączenia do Juventusu Mattii Perina. 25-latek wypowiedział się na ten temat dla włoskich mediów, odpowiadając na pytanie o obawy przed konkurencją w dużym klubie. 

- Nie chodzi tylko o Juventus. Jest duża szansa na moje odejście z Genoi, ale nie zdecydowaliśmy jeszcze, w jakim kierunku. W najbliższych dniach spotkam się w tej sprawie z klubem.

- Nie boję się konkurencji w wielkim klubie, bo w każdym z nich toczy się rywalizacja o miejsce. Nie jest tak tylko w Juventusie - choć w tym przypadku może być jeszcze trudniej [odniesienie do rywalizacji ze Szczęsnym – przyp. red.] – ale jestem świadomy, że w przypadku decyzji o odejściu z Genoi będę musiał walczyć o moje miejsce w każdym dużym klubie – powiedział Perin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy