Petersen nie wróci do Bayernu. Latem transfer definitywny do Werderu?

Petersen nie wróci do Bayernu. Latem transfer definitywny do Werderu? fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SkySports

Wygląda na to, że wypożyczenie Nilsa Petersena z Bayernu Monachium do Werderu Brema zamieni się wkrótce na transfer definitywny. Zawodnik nie jest potrzebny w zespole ze stolicy Bawarii.

- Mogę prawie wykluczyć powrót Nilsa Petersena do Bayernu. Dołączenie do Werderu na wypożyczenie było jego dobrym ruchem. Dobrze dla niego, że gra dla Bremy. Wystarczy, że spojrzysz na skład Bayernu. Mario Gomez jest rezerwowym; Claudio Pizarro podobnie. Sądzę, że Nils Petersen nie powinien być kolejnym rezerwowym - przyznał Egon Coordes, pełniący w Bayernie funkcję skauta.

Bayern za Petersena zapłacił Energie Cottbus 2,7 miliona euro latem 2011 roku. Po niezbyt udanym sezonie w Monachium został wypożyczony do Werderu, dla którego w trwających rozgrywkach 24-latek strzelił 11 bramek w 26 meczach. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy