Petrić szuka nowego klubu

Petrić szuka nowego klubu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Zawodnik Hamburgera SV, Mladen Petrić, musi szukać nowego klubu. Niemiecki zespół potwierdził, że nie przedłuży z Chorwatem umowy, która wygasa tego lata.

31-latek przeszedł do drużyny z Hamburga w 2008 roku z Borussi Dortmund. Zarząd Hamburgera SV postanowił jednak obecnie odświeżyć nieco skład drużyny i pozwolił odejść Petriciowi latem na zasadzie wolnego transferu.

- To było ważne, żeby postawić sprawę jasno tak szybko, jak było to tylko możliwe - powiedział dyrektor sportowy Hamburgera SV, Frank Arnesen.

- Mladen strzelił dla nas wiele bramek i wciąż jest ważnym graczem, ale uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze dla obu stron.  

Petrić nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Z powodu kontuzji zagrał jedynie sześć razy. Chorwat zaznacza jednak, że gdyby była taka możliwość to chętnie zostałby w niemieckiej drużynie i jest bardzo rozczarowany całą tą sytuacją.

- Chciałbym podpisać tu jeszcze wieloletni kontrakt, ale wiem, że nie jest to już możliwe - powiedział Petrić.

- Decyzja już zapadła, teraz muszę patrzeć w przyszłość - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy