Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE]

Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piast Gliwice | TVP Sport

Ze względu na pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa działacze Piasta Gliwice wystosowali wniosek o przełożenie najbliższych meczów w Pucharze Polski i Ekstraklasie.

Kilku zawodników Piasta Gliwice nie czuło się w ostatnich dniach najlepiej, dlatego też niezwłocznie zostali poddani badaniom na obecność koronawirusa. Te dały pozytywne wyniki.

Osoby zakażone niemalże natychmiast zostały odseparowane od reszty ekipy i poddane kwarantannie. W najbliższych dniach testy mają zostać powtórzone.

W sobotę podopieczni Waldemara Fornalika mieli rozegrać spotkanie ze Stalą Mielec w ramach Pucharu Polski. Działacze zwrócili się jednak z prośbą do PZPN-u o przełożenie spotkanie.

Podobny wniosek został też złożony do władz Ekstraklasy w kwestii starcia przeciwko Górnikowi Zabrze.

Na ten moment oba organy nie podjęły żadnej wiążącej decyzji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy