Piątek znowu będzie miał nowego trenera? Główny kandydat

Piątek znowu będzie miał nowego trenera? Główny kandydat
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta Dello Sport

Lada moment może dojść do zmiany na stanowisku trenera Genoi.

Jeszcze przed sobotnim meczem pozycja Ivana Juricia wydawała się wisieć na włosku. Porażka z Napoli dolała tylko oliwy do ognia. Władze klubu nie są zadowolone z pracy 43-latka, dlatego ten prawdopodobnie pożegna się z posadą.

Prezes Genoi, Enrico Preziosi, od kilku dni rozmawia z ewentualnymi następcami Chorwata. Media informowały między innymi o kandydaturach Claudio Ranieriego czy Cesare Prandellego. Okazuje się jednak, że najbliżej osiągnięcia porozumienia jest Igor Tudor.

40-latek prowadził w przeszłości Hajduka Split czy PAOK Saloniki. Później trafił do Turcji, gdzie był związany kolejno z Karabüksporem i Galatasaray. Od kwietnia do czerwca pełnił funkcję trenera Udinese. Teraz prawdopodobnie obejmie Genoę. 

Zespół pod wodzą Juricia rozegrał cztery spotkania. Jednym pozytywem jego kadencji był remis z Juventusem. Później jego podopieczni przegrali trzy kolejne spotkania, co skutkowało spadkiem w ligowej tabeli na czternastą lokatę. 

Od momentu zwolnienia Davide Ballardiniego Krzysztof Piątek nie zdobył żadnego gola, z kolei za kadencji Włocha trafiał do siatki w każdym meczu. Polak czeka na bramkę od 479 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy