Pięciu chętnych na Maxiego Gómeza. Valencia dokonała wyceny

Pięciu chętnych na Maxiego Gómeza. Valencia dokonała wyceny fot. Dmitry Shkurin / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Maxi Gómez tego lata może odejść z Valencii. W kolejce po napastnika ustawiło się pięć klubów - informuje Sky Sport Deutschland.

Gennaro Gattuso może wyobrazić sobie zespół bez Urugwajczyka, dlatego nie ma nic przeciwko jego sprzedaży.

„Nietoperze” wyceniły 26-latka na 12 milionów euro, a teraz wyczekują ofert. Bacząc na najnowsze doniesienia, takowe powinny wkrótce nadejść.

Zawodnika chcą u siebie Newcastle United, Hoffenheim, Fenerbahçe, Everton oraz Borussia Mönchengladbach.

Każda z tych ekip nie powinna mieć problemu ze spełnieniem oczekiwań finansowych przedstawiciela LaLigi, przy czym po wstępnych rozmowach „Źrebaki” jak na razie kręcą głową. Taka postawa może skutkować przechwytem.

27-krotny reprezentant Urugwaju z Valencią jest związany od połowy 2019 roku. Przez ten czas rozegrał 107 spotkań, zdobył 22 bramki i zanotował 12 asyst. Wcześniej występował on w Celcie Vigo.

Maxi Gómez mierzy 186 centymetrów wzrostu, dobrze trzyma się na nogach, a jego umowa wygasa dopiero za dwa lata. To dla Hiszpanów idealna pozycja do negocjacji z zainteresowanymi ekipami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy