Pierwsza oferta dla Lopeteguiego po zwolnieniu z Realu Madryt

Pierwsza oferta dla Lopeteguiego po zwolnieniu z Realu Madryt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Julen Lopetegui nie musiał długo czekać na pierwszą ofertą ofertę po tym, jak został zwolniony z Realu Madryt.

Działacze „Królewskich” pożegnali się z 52-latkiem po kompromitującej porażce z Barceloną 1:5. Madrycki zespół przejął pracujący do tej pory z rezerwami Santiago Solari, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie i Florentino Pérez cały czas szuka nowego szkoleniowca.

Z byłym opiekunem „Królewskich” mieli tymczasem skontaktować się działacze Spartaka Moskwa. Lopetegui otrzymał podobno wstępną propozycję, ale raczej nie jest zainteresowany podjęciem pracy w Rosji.

Ze Spartaka niedawno został zwolniony Massimo Carrera. Jego obowiązki przejął Raúl Riancho, ale podobnie jak w przypadku Solariego, jest to tylko rozwiązanie na chwilę. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w sześciu ostatnich spotkaniach ekipa z Moskwy zanotowała tylko jedno zwycięstwo. W rosyjskiej ekstraklasie z dorobkiem 19 punktów zajmuje obecnie piąte miejsce.

W ostatnim czasie ze Spartakiem łączono m.in. Leonardo Jardima (do niedawna AS Monaco), a także Stanisława Czerczesowa, który - według mediów - miałby prowadzić jednocześnie reprezentację Rosji i moskiewski klub.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy