Pierwsza oferta dla Lopeteguiego po zwolnieniu z Realu Madryt

Pierwsza oferta dla Lopeteguiego po zwolnieniu z Realu Madryt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Julen Lopetegui nie musiał długo czekać na pierwszą ofertą ofertę po tym, jak został zwolniony z Realu Madryt.

Działacze „Królewskich” pożegnali się z 52-latkiem po kompromitującej porażce z Barceloną 1:5. Madrycki zespół przejął pracujący do tej pory z rezerwami Santiago Solari, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie i Florentino Pérez cały czas szuka nowego szkoleniowca.

Z byłym opiekunem „Królewskich” mieli tymczasem skontaktować się działacze Spartaka Moskwa. Lopetegui otrzymał podobno wstępną propozycję, ale raczej nie jest zainteresowany podjęciem pracy w Rosji.

Ze Spartaka niedawno został zwolniony Massimo Carrera. Jego obowiązki przejął Raúl Riancho, ale podobnie jak w przypadku Solariego, jest to tylko rozwiązanie na chwilę. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w sześciu ostatnich spotkaniach ekipa z Moskwy zanotowała tylko jedno zwycięstwo. W rosyjskiej ekstraklasie z dorobkiem 19 punktów zajmuje obecnie piąte miejsce.

W ostatnim czasie ze Spartakiem łączono m.in. Leonardo Jardima (do niedawna AS Monaco), a także Stanisława Czerczesowa, który - według mediów - miałby prowadzić jednocześnie reprezentację Rosji i moskiewski klub.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy