Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: El Mundo

Lucas Hernández został aresztowany nad ranem po tym jak miał pobić swoją partnerkę.

Obrońca „Rojiblancos” wrócił do domu w Las Rozas niedaleko Madrytu o późnej porze. Pijany 20-latek pokłócił się ze swoją dziewczyną, a w trakcie sprzeczki stawał się coraz bardziej agresywny. Około godziny 2:30 w nocy interweniowała policja, która postanowiła aresztować zawodnika. Partnerka piłkarza trafiła z kolei do szpitala ze śladami pobicia.

„El Mundo” informuje, że piłkarz spędził noc w areszcie. Adwokaci Atlético Madryt już poczynili pierwsze kroki w celu obrony zawodnika. Okolicznością łagodzącą może okazać się to, że dziewczyna nie odniosła poważniejszych obrażeń i przynajmniej na ten moment nie złożyła żadnej skargi. Mimo to policja wszczęła śledztwo.

Urodzony w Marsylii Lucas Hernández jest wychowankiem „Los Colchoneros”. Seniorską karierę rozpoczynał w 2014 roku w klubowych rezerwach. W tym samym roku był już wdrażany do pierwszego zespołu, dla którego w obecnym sezonie wystąpił w 11 meczach.